Gen Factor 09 Żel bioaktywny do pielęgnacji skóry z czynnikiem TGF-β-3 5x2ml

genfactor-09-żel-bioaktywny.png
  • nowość
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Produkt do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Decydując się na zakup oświadczasz, że posiadasz ukierunkowane wykształcenie z branży kosmetologicznej/medycznej i posiadasz odpowiednie kwalifikacje.

Po weryfikacji konta otrzymasz dostęp do cen produktów marki Gen Factor.

Gen Factor 09 Żel bioaktywny do pielęgnacji skóry z czynnikiem TGF-β-3 5x2ml

 

TGFB3 zawiera instrukcje dotyczace produkcji biatka zwanego transformujacym czynnikiem wzrostu beta-3 (TGFß-3). Bialko to znajduje sie w calym organizmie i jest niezbedne do rozwoju przed urodzeniem i przez, cale zycie. Aby spelniac swoje funkcje, TGFB-3 przytacza sie (wiaze) do bialek receptorowych na powierzchni komórek. To wiazanie wyzwala transmisje sygnatów w komórce, kontrolujac rózne czynnosci komórkowe. Jako czesó szlaku sygnatowego, zwanego szlakiem TGF-B, bialko TGF-3 pomaga kontrolowac wrost i podzial (proliferacje) komórek, proces, w którym komórki dojrzewaja do pelnienia okreslonych funkcji (róznicowanie), ruch komörek (ruchliwost) i kontrolowana smieré komórki (apoptoza). Poniewaz bialko TGFß-3 powstrzymuje komórki przed zbyt szybkim lub niekontrolowanym wzrostem i podzialem, moze hamowac powstawanie nowotworów.

Bialko TGFß-3 wystepuje szczególnie obficie w tkankach rozwijajacych sie w miesnie wykorzystywane do ruchu (miesnie szkieletowe) i odgrywa kluczowa role w ich rozwoju. Bialko bierze równiez udzial w tworzeniu naczyn krwionosnych, regulacji wrostu kosci, gojeniu sie ran i funkcjonowaniu ukladu odpornosciowego.

  • Zamienia twarde typy kolagenu na miekkie.
  • Hamuje wzrost keloidów
  • Hamuje wzrost blizn hipertroficznych
  • Stymuluje tworzenie macierzy zróznicowanej pry nadmiernym ziarninowaniu

Dedykowany w zabiegach z usuwaniem pigmentu, zabiegach korekcji zwlóknien po powiktaniach w implantacji, do kazdego typu cery z bliznowaceniem przerostym, dla cery zwiöknionej twardej, rogowaciejacej oraz w procesach gojenia w zabiegach precyzyjnych, w pielegnacji zabiegowej pry rozszczepach wargowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium