Gen Factor Ph P-coumaric Kwas P-kumarowy

genfactor-ph-kwas-p-kumarowy.png
 • nowość
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Produkt do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Decydując się na zakup oświadczasz, że posiadasz ukierunkowane wykształcenie z branży kosmetologicznej/medycznej i posiadasz odpowiednie kwalifikacje.

Po weryfikacji konta otrzymasz dostęp do cen produktów marki Gen Factor.

Gen Factor Ph P-coumaric Kwas P-kumarowy 

Kwas p-kumarowy to składnik o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, który skutecznie neutralizuje wolne rodniki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry. Chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, zanieczyszczeniami, alergenami, promieniowaniem UV, wirusami i bakteriami.

Ten składnik kosmetyczny hamuje proces melanogenezy i tyrozynazy w komórkach, dzięki czemu jest idealny do stosowania na skórze z hiperpigmentacją, rumieniem poparzeniowym po ekspozycji na UV, a także na skórze z powierzchniowymi zmianami barwnikowymi powstałymi w wyniku przebiegu trądziku, egzemy, alergii, urazów, oparzeń, wysypek polekowych, zabiegów laserowych lub naturalnego procesu starzenia się skóry.

Zalety kwasu P-kumarowego Gen Factor:

 • Silne właściwości antyoksydacyjne, które neutralizują wolne rodniki i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu skóry.
 • Ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, zanieczyszczeniami, alergenami, promieniowaniem UV, wirusami i bakteriami.

 • Działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, które zapobiega powstawaniu zmarszczek, krostek oraz stanów zapalnych skóry.

 • Likwidacja dermatoz, swędzenia, martwic tkanek, a nawet nowotworów skóry.

 • Łagodzenie, oczyszczanie i ściąganie skóry.

 • Właściwości przeciwnowotworowe, które hamują proces powstawania toksycznych nitrozoamin z substancji aminowych w kosmetykach oraz utlenianie substancji aktywnych.

 • Wiązanie jonów metali.

 • Hamowanie procesu melanogenezy i tyrozynazy w komórkach.

 • Stosowanie na skórze z hiperpigmentacją, rumieniem poparzeniowym po ekspozycji na UV, a także na skórze z powierzchniowymi zmianami barwnikowymi powstałymi w wyniku przebiegu trądziku, egzemy, alergii, urazów, oparzeń, wysypek polekowych, zabiegów laserowych lub naturalnego procesu starzenia się skóry.

 

 

Produkty powiązane

Gen Factor Base - Żel bioaktywny
Gen Factor Personal Care Green
Cena: 199,00 zł 161,79 zł
GEN FACTOR PERSONAL CARE RED
Cena: 249,00 zł 202,44 zł
Gen Factor Personal Care Blue
Cena: 249,00 zł 202,44 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium