Paznokcie akrylowe to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji paznokci, stosowanych zarówno przez młodsze, jak i bardziej dojrzałe kobiety. Paznokcie akrylowe wyglądają naturalnie i estetycznie. Powstają poprzez połączenie dwóch składników: płynnego produktu akrylowego i proszku. W terminologii kosmetycznej są one nazywane odpowiednio monomerami i polimerami. Gdy te dwa składniki zostaną połączone, następuje reakcja chemiczna, która prowadzi do powstania miękkiej i elastycznej masy. Ta masa łatwo dostosowuje się do kształtu naturalnego paznokcia lub formy, na której jest kształtowana.

AKRYL

Proszek Akrylowy transparentny Acrylic Powder Clear 10g - Victoria Vynn Proszek Akrylowy transparentny Acrylic Powder Clear 10g - Victoria Vynn
Producent: VICTORIA VYNN
Cena: 19,00 zł 15,45 zł netto
zobacz więcej

Akryle do paznokci – długotrwały i piękny efekt

Po nałożeniu mieszanki akrylowej na paznokieć, potrzeba niewiele czasu, aby materiał zastygł. W wyniku tego procesu akryl twardnieje, przekształcając się w materiał o dużej wytrzymałości, znacznie mocniejszy od naturalnego paznokcia. To daje możliwość kreacji paznokci o różnej długości, kształcie i grubości, które jednocześnie są trwałe i odporne na uszkodzenia. Po zakończeniu procesu twardnienia, paznokcie akrylowe można formować, opiłowywać oraz wypolerować, aby osiągnąć pożądany kształt i wygląd. Dzięki temu każda klientka może dostosować swoje paznokcie do własnych upodobań, czy to poprzez klasyczny, naturalny wygląd, czy bardziej awangardowy i odważny design.

Jak długo trzymają się paznokcie akrylowe?

Akrylowe paznokcie powinny utrzymać się w dobrej kondycji przez sześć do ośmiu tygodni. Jednak w zależności od szybkości wzrostu naturalnych paznokci, konieczne jest ich uzupełnianie co dwa do trzech tygodni. Uzupełnianie, czyli korekta strefy przy skórkach, nie tylko nadaje manicure świeży wygląd, ale także przedłuża jego trwałość. Ponadto regularne uzupełnianie akrylu przyczynia się do ochrony zdrowia paznokci. Uszkodzenie akrylowego paznokcia lub zbyt długi okres bez poprawki może prowadzić do powstania przerwy między sztucznym a naturalnym paznokciem, stwarzając ryzyko infekcji.

Jak przedłużyć paznokcie za pomocą akrylu?

Paznokcie akrylowe należy rozpocząć od połączenia akrylu z monomerem oraz dezynfekcji dłoni. Następnie płyta paznokcia powinna być odpowiednio przygotowana tzn. należy opracować skórki, zmatowić powierzchnię i spiłować paznokcie do wysokości opuszków palców. Płytkę powinno się odtłuścić cleanerem, po czym należy nałożyć tipsy. Powinny one być dokładnie przyklejone do środkowej części paznokcia za pomocą specjalnego kleju dostępnego w ofercie. Brzeg między tipsem a naturalnym paznokciem powinien zostać przypiłowany i nadany mu odpowiedni kształt. Tipsy zaleca się zmatowić, a na naturalną płytkę nałożyć kwas. Po połączeniu akrylu z liquidem, uzyskaną mieszankę należy zaaplikować równomiernie na całej powierzchni paznokcia, rozpoczynając od środka tipsa. Proces kończy się wyrównaniem paznokci pilniczkiem.

Proszki akrylowe w sklepie Aruba

W hurtowni Aruba stawiamy przede wszystkim na różnorodność asortymentu, co sprawia, że każda miłośniczka stylizacji paznokci odnajdzie coś dla siebie. Oferujemy proszki akrylowe w różnych odsłonach - od delikatnych po intensywne odcienie, dostępne w różnych pojemnościach i konsystencjach. Jeśli interesujesz się zdobieniem paznokci i szukasz idealnego produktu do osiągnięcia oszałamiającego efektu, nasz proszek akrylowy spełni Twoje oczekiwania! Aby stworzyć wyjątkową stylizację, nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu ani zaawansowanych umiejętności. Często wystarczy wysokiej jakości produkt i odrobina pasji. W naszej ofercie znajdziesz proszki akrylowe od czołowych marek, takich jak Victoria Vynn. Charakteryzują się one doskonałym składem, intensywną pigmentacją i długotrwałością. Przekonaj się sama o ich jakości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium