Ceny hurtowe

  

     Hurtownia kosmetyczna Aruba Kosmetyka Profesjonalna oferuje możliwość skorzystania z zamówienia kosmetyków profesjonalnych i do pielęgnacji domowej w atrakcyjnych cenach. Oferta skierowana jest do gabinetów i salonów kosmetycznych oraz osób wykorzystujących w swojej pracy kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy oraz stóp i dłoni – manikiurzystek, masażystów czy stylistek rzęs.

 

       Aby uzyskać dostęp do produktów w cenach hurtowych, wystarczy zarejestrować konto podając NIP do weryfikacji. Rejestracja jest bezpłatna i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Każdy nowy użytkownik, przechodzi proces weryfikacji. Po zweryfikowaniu użytkownika, wyślemy informację i udostępnimy logowanie do panelu, gdzie pojawią się artykuły dostępne w cenach hurtowych.  

                                                                    

       Do skorzystania z cen hurtowych zachęcamy również osoby zajmujące się wyposażaniem gabinetów kosmetycznych. Doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania i przygotowujemy spersonalizowaną ofertę. Przy zamówieniu dotyczącym urządzania salonu kosmetycznego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych akcesoriów i kosmetyków profesjonalnych, przydatnych przy wykonywaniu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

 

Zarejestruj się     Zaloguj się

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium