O firmie

 

Firma Aruba powstała w 2002 roku w Rzeszowie. Przez piętnaście lat funkcjonowania na rynku kosmetycznym, stworzyliśmy wspólnie z pracownikami sprawnie działający zespół w każdej chwili gotowy, służyć klientom radą i profesjonalną pomocą.
Sukcesem naszej firmy jest wzajemne uzupełnianie się trzech podstawowych filarów na których budujemy własną markę:

DYSTRYBUCJA KOSMETYKÓW

1.  Już od ponad 8 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej marki Karaja. Zależy nam na współpracy z najlepszymi dlatego tak chętnie prezentujemy wysokiej jakości kosmetyki do makijażu na rodzimym rynku zarówno przez social media, sprzedaż internetową i bezpośrednią oraz nawiązanie kooperacji z klientami przez naszych przedstawicieli handlowych.
Ponadto jesteśmy właścicielami marki Ibra, produkującej akcesoria do makijażu, co jest idealnym uzupełnieniem tematyki wizażu. Z tak przygotowanym zapleczem produktów i umiejętności, współtworzenie siatki odbiorców i zaprzyjaźnionych z nami salonami, drogeriami czy szkołami kosmetycznymi nie stanowi dla nas żadnego problemu.

HURTOWNIA KOSMETYCZNA

2.W ofercie hurtowni odnaleźć wiele marek produkujących kosmetyki oraz sprzęt dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Z entuzjazmem pomagamy w otwieraniu nowych jednostek służąc pomocą w szkoleniu kadry jak i doborze odpowiedniego sprzętu na najwyższym poziomie.

SZKOLENIA KOSMETYCZNE

3.Jesteśmy w posiadaniu własnego Centrum szkoleniowego, które w 2017 roku uzyskało standard SUS 2. Z pomocą wysoko wyspecjalizowanej kadry szkolimy kosmetyczki, wizażystki oraz osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy na tematy makijażowo - kosmetyczne,  które w ostatnich latach zyskały na popularności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium