Stymulatory tkankowe to specjalistyczne preparaty biostymulujące wykorzystywane w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Ich działanie polega na odbudowie struktury skóry oraz jej regeneracji poprzez inicjowanie wytwarzania kolagenu i elastyny. Białka te są odpowiedzialne za utrzymanie młodego wyglądu skóry, a wiadomo, że z upływem lat ich ilość maleje, co można zaobserwować na skórze. W związku z czym, wykorzystywanie stymulatorów tkankowych daje możliwość skutecznego spowolnienia procesów starzenia się skóry i zachowania jej świeżego wyglądu na dłużej.

STYMULATORY TKANKOWE

Geo-lifting VTM Geo-lifting VTM
Cena: 275,00 zł 223,58 zł netto
zobacz więcej
Polifil Strong Stymulator Tkankowy Dives Polifil Strong Stymulator Tkankowy Dives
Cena: 280,00 zł 259,26 zł netto
zobacz więcej
Stylage M z lidokaliną 1x1ml Stylage M z lidokaliną 1x1ml
Cena: 220,00 zł 203,70 zł netto
szt.
zobacz więcej
Ejal40 1x2ml MediXa Ejal40 1x2ml MediXa
Cena: 155,00 zł 143,52 zł netto
szt.
zobacz więcej
Lumi Eyes 1x1ml Lumi Eyes 1x1ml
Cena: 170,00 zł 138,21 zł netto
szt.
zobacz więcej
Nucleofill Soft Plus Eyes 1x2ml Nucleofill Soft Plus Eyes 1x2ml
Cena: 360,00 zł 333,33 zł netto
zobacz więcej
Nucleofill Strong 1x1,5ml Nucleofill Strong 1x1,5ml
Cena widoczna po zalogowaniu

Iniekcja stymulatorów tkankowych daje naturalny efekt poprawy jędrności, sprężystości i gęstości skóry, a jednocześnie nie wpływają na zmianę rysów twarzy. Dzieje się tak ze względu na działanie stymulatorów. Stymulatory nie wypełniają tkanek, a jedynie pobudzają skórę do zwiększonego wytwarzania kolagenu i elastyny, wpływając na zagęszczenie jej struktury.

Stymulatory tkankowe i ich działanie

Stymulatory tkankowe to preparaty różniące się między sobą mechanizmem działania. Szeroka gama stymulatorów tkankowych pozwala na dobranie odpowiedniego preparatu do potrzeb skóry. Dlatego też, zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych powinien być wykonywany wyłącznie przez specjalistę przeszkolonego w zakresie medycyny estetycznej. Preparaty tkankowe dostępne na rynku różnią się, między innymi: rodzajem substancji czynnych, mechanizmem działania, obszarem przeznaczonym do zabiegu, a także efektami i długością ich utrzymywania się. Działanie stymulatorów tkankowych zapewnia silną regenerację i pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny, jak również przyczynia się do wzrostu tkanki łącznej. Tym samym, skóra zyskuje świeży, promienny wygląd, a zmarszczki stają się mniej widoczne. W porównaniu do mezoterapii mikroigłowej stymulatory tkankowe wykazują się mocniejszym działaniem. Stymulatory tkankowe są uznawane za jedne z najbardziej skutecznych preparatów do walki z oznakami starzenia się skóry.

Najpopularniejsze stymulatory tkankowe

Tak jak wcześniej wspomniano na rynku możemy znaleźć różnego rodzaju stymulatory tkankowe. Do najpopularniejszych i najczęściej stosowanych przez kosmetologów preparatów zaliczamy:

  • Geo – Lifting V – świetnie sprawdza się do poprawy owalu twarzy, dając natychmiastowe rezultaty. Doskonale nawilża skórę oraz sprawia, że staje się ona bardziej jędrna i napięta.
  • Dives Med Polifill – służy do przebudowy i rekonstrukcji struktury skóry. Fenomenalnie zmniejsza oznaki starzenia się skóry, regenerując ją i nawilżając.
  • Nucleofill – innowacyjny preparat posiadający wielokierunkowe działanie nastawione głównie na walkę ze skutkami starzenia się skóry. Zapewnia głęboką odnowę oraz biostymulację skóry, która wraz z upływem czasu i serią wykonanych zabiegów zwiększa oczekiwane rezultaty.
  • Ejal 40 – polecany dla skóry wiotkiej, przesuszonej i odwodnionej. Ponadto, świetnie sprawdza się u osób narażonych na długotrwałe działanie klimatyzacji oraz promieniowanie UV. Na fantastyczne efekty z wykorzystaniem preparatu Ejal 40 mogą liczyć również osoby mające rozstępy i przebarwienia.

Stymulatory tkankowe w sklepie Aruba

W sklepie Aruba znajdziesz bogaty asortyment produktów stosowanych w medycynie estetycznej, w tym także stymulatory tkankowe. W naszej ofercie posiadamy najchętniej wybierane stymulatory tkankowe, takie jak: Ejal 40, Geo – Lifting V, Stylage M z lidokainą, Dives Med Polifill oraz Nucelofill o różnym stopniu działania. Dzięki czemu, każdy specjalista medycyny estetycznej wykonujący zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych znajdzie coś dla siebie. Niemniej jednak, warto postawić na zakup kilku rodzajów preparatów, gdyż każdy z nich posiada inne działanie i zastosowanie. Tym samym, Twoja oferta będzie dostosowana do różnych problemów skórnych, z jakim borykają się pacjentki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z preparatami stymulatorów tkankowych w sklepie Aruba i wybrania odpowiednich produktów do swojego gabinetu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium