Frezarka podologiczna to wielofunkcyjne urządzenie elektryczne, które stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego gabinetu podologicznego oraz kosmetycznego. Za sprawą wymiennych frezów i nakładek możemy leczyć dolegliwości stóp oraz wykonywać profesjonalne zabiegi pedicure. Zabiegi wykonywane przy użyciu frezarki są bardziej precyzyjne oraz zajmują dużo mniej czasu. Jest więc to doskonała alternatywa dla pilników czy skalpeli. 

FREZARKI PODOLOGICZNE

FREZARKA YOSHIDA PRO-SPRAY LCD FREZARKA YOSHIDA PRO-SPRAY LCD
Producent: YOSHIDA
Cena: 2 899,98 zł 2 357,71 zł netto
zobacz więcej
Frezarka z pochłaniaczem Exo Supernova Frezarka z pochłaniaczem Exo Supernova
Producent: EXO
Cena: 5 230,96 zł 4 252,81 zł netto
szt.
zobacz więcej
Frezarka z pochłaniaczem Exo Podo Line Frezarka z pochłaniaczem Exo Podo Line
Producent: EXO
Cena: 5 299,98 zł 4 308,93 zł netto
szt.
zobacz więcej
Frezarka z pochłaniaczem Exo Classic file Frezarka z pochłaniaczem Exo Classic file
Producent: EXO
Cena: 4 649,98 zł 3 780,47 zł netto
zobacz więcej
Frezarka Bio Pedicure NP60 Biomak Frezarka Bio Pedicure NP60 Biomak
Producent: BIOMAK
Cena: 264,00 zł 214,63 zł netto
zobacz więcej

W pracy z frezarką największe znaczenie ma jej moc, ilość obrotów na minutę, a także materiał, z jakiego zostały wykonane frezy użyte do zabiegu. Przy użyciu frezów kamiennych możemy w łatwy sposób obrobić skórki, natomiast za pomocą frezów diamentowych, możemy kształtować płytki paznokcia.

Frezarki podologiczne z pochłaniaczem pyłu

Zabiegi wykonywane na stopach oraz paznokciach za pomocą frezarki generują spore ilości pyłu. Nawet jeśli w trakcie wykonywania zabiegu nosimy maseczkę na twarzy, to niewidoczny gołym okiem mikropył jest w stanie przedostać się do naszych płuc. Praca przez dłuższy czas w takich warunkach może skutkować powstaniem alergii lub poważniejszej choroby płuc. Aby temu zapowiedz warto postawić na frezarkę z pochłaniaczem pyłu. Tego typu frezarka posiada turbinę ssącą tzw. pochłaniacz, który podczas pracy zasysa cały pył i zatrzymuje w wymiennym worku umieszczonym wewnątrz urządzenia pozwalając na tzw. pracę na sucho. Zastosowanie frezarki z pochłaniaczem ma dodatkową zaletę, a mianowicie pył nie krąży po pomieszczeniu, w którym przeprowadzany jest zabieg. W konsekwencji nie osiada on na meblach i innych przedmiotach, co sprzyja rozmnażaniu się bakterii i wirusów żyjących na skórze i paznokciach. Decydując się na zakup frezarki do zabiegów podologicznych i kosmetycznych, warto wybrać tę z pochłaniaczem.

Frezarki podologiczne w sklepie Aruba

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości profesjonalne frezarki podologiczne z pochłaniaczem pyłu. Oferowane przez nas frezarki to urządzenia renomowanych producentów takich jak: Biomak oraz EXO. Nasz asortyment obejmuje również inne urządzenia oraz akcesoria ułatwiające zabiegi z zakresu podologii.

Sprawdź również:

frezy podologicznefotele podologicznetaborety podologicznelampy podologicznepodnóżki do pedicurebrodziki do pedicurepomocniki podologicznenarzędzia podologicznepreparaty specjalistyczneakcesoria podologiczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium