STERYLIZATORY

Destylarka wody Lafomed Destylarka wody Lafomed
Producent: LAFOMED
Cena: 439,98 zł (netto: 357,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Sterylizator narzędzi wanienka do dezynfekcji Sterylizator narzędzi wanienka do dezynfekcji
Producent: ACTIVESHOP
Cena: 25,01 zł (netto: 20,33 zł )
szt.
zobacz więcej
ZGRZEWARKA DO RĘKAWÓW LAFOMED F-300 DELUXE ZGRZEWARKA DO RĘKAWÓW LAFOMED F-300 DELUXE
Producent: LAFOMED
Cena: 3 299,98 zł (netto: 2 682,91 zł )
szt.
zobacz więcej
PODGRZEWACZ DO RĘCZNIKOW ZE STERYLIZATOREM UV-C 23 L CZARNY PODGRZEWACZ DO RĘCZNIKOW ZE STERYLIZATOREM UV-C 23 L CZARNY
Producent: ACTIVESHOP
Cena: 359,98 zł (netto: 292,67 zł )
szt.
zobacz więcej
PODGRZEWACZ DO RĘCZNIKOW ZE STERYLIZATOREM UV-C 16 L CZARNY PODGRZEWACZ DO RĘCZNIKOW ZE STERYLIZATOREM UV-C 16 L CZARNY
Producent: ACTIVESHOP
Cena: 329,98 zł (netto: 268,28 zł )
szt.
zobacz więcej
PODGRZEWACZ DO RĘCZNIKOW ZE STERYLIZATOREM UV-C 16 L BIAŁY PODGRZEWACZ DO RĘCZNIKOW ZE STERYLIZATOREM UV-C 16 L BIAŁY
Producent: ACTIVESHOP
Cena: 329,98 zł (netto: 268,28 zł )
szt.
zobacz więcej
STERYLIZATOR WYSOKOTEMPERATUROWY WX-12C STERYLIZATOR WYSOKOTEMPERATUROWY WX-12C
Producent: ACTIVESHOP
Cena: 390,00 zł (netto: 317,07 zł )
zobacz więcej
Sterylizator SR01 Biomak Sterylizator SR01 Biomak
Producent: BIOMAK
Cena: 448,95 zł (netto: 365,00 zł )
zobacz więcej

W gabinetach kosmetycznych podczas wykonywania różnorodnych zabiegów może dojść do przerwania ciągłości skóry. Co sprawia, że osoba wykonująca zabieg może mieć styczność z krwią bądź innymi płynami ustrojowymi klienta. Naruszenie powierzchni skóry wiąże się z możliwością wniknięcia do organizmu chorobotwórczych patogenów. Dbając o bezpieczeństwo i higienę swoją oraz swoich klientek należy w prawidłowy sposób sterylizować użytkowane narzędzia. Do tego typu czynności warto wykorzystać sterylizator, który poprzez wysoką temperaturę wyjaławia sprzęty używane podczas zabiegów kosmetycznych. Dzięki czemu, są one wolne od jakichkolwiek mikroorganizmów. Każdy przedmiot, którego użytkowanie niesie ryzyko naruszenia ciągłości skóry musi być poddany procesowi sterylizacji. W gabinecie kosmetycznym narzędziami podlegającymi wyjałowieniu należą między innymi: pilniki, pęsety, nożyczki, cążki oraz frezy.

Rodzaje sterylizatorów kosmetycznych

Najpopularniejszym sterylizatorem stosowanym zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i medycznych jest sterylizator parowy zwany inaczej autoklawem. Jego działanie polega na sterylizowaniu przedmiotów parą wodną pod odpowiednim ciśnieniem. Zapewnia on wysoką skuteczność oraz maksymalne bezpieczeństwo wysterylizowanych przedmiotów. Oprócz sterylizatora parowego na rynku możemy znaleźć sterylizator kulkowy. Tego rodzaju sterylizator wyposażony jest w szklane kulki, w których umieszcza się narzędzia przeznaczone do sterylizacji. Następnie kulki są nagrzewane do temperatury około 240 st. C tym samym, niszcząc niebezpieczne mikroorganizmy. Wśród sterylizatorów możemy również wyróżnić sterylizator UV do narzędzi kosmetycznych wykorzystujący promieniowanie ultrafioletowe, które rozchodzi się liniowo. Dlatego też, używając sterylizatora UV musimy zadbać o prawidłowe ułożenie narzędzi do sterylizacji. Ich nieodpowiednie przygotowanie do sterylizacji może skutkować przetrwaniem drobnoustrojów na sterylizowanym sprzęcie.

Sterylizatory kosmetyczne w sklepie Aruba

W sklepie Aruba specjalizujemy się w oferowaniu profesjonalnych produktów wykorzystywanych w kosmetyce. Dlatego też, w naszym asortymencie oprócz autoklawów nie mogło zabraknąć wysokiej jakości sterylizatorów do gabinetów kosmetycznych. U nas można zaopatrzyć się w sterylizatory kulkowe oraz sterylizatory UV, które doskonale sprawdzają się w salonach kosmetycznych. Ponadto, w naszym sklepie dostępne są podgrzewacze do ręczników ze sterylizatorem UV, który fantastycznie sprawdzają się w SPA oraz gabinetach masażu. Posiadamy różnej wielkości podgrzewacze do ręczników tak, aby idealnie pasowały do posiadanej przestrzeni. Uniwersalne i ponadczasowe kolory sterylizatorów zapewniają doskonałe dopasowanie do charakteru wnętrza. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sterylizatorów w sklepie Aruba. W razie pytań bądź pomocy przy wyborze najlepszego sprzętu zachęcamy do kontaktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium