Profesjonalne salony kosmetyczne powinny zawsze posiadać najlepszy sprzęt i personel, aby utrzymać najwyższą jakość usług. Wapozony kosmetyczne są jednym z najważniejszych urządzeń w salonie kosmetycznym, gdyż pozwalają na szeroki zakres pracy. Wapozony zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

WAPOZONY

Wapozon mini z nawilżaczem do włosów JY-15C Wapozon mini z nawilżaczem do włosów JY-15C
Producent: ACTIVESHOP
Cena: 419,98 zł 341,45 zł netto
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Wapozon Giovanni D-20 biały Wapozon Giovanni D-20 biały
Producent: GIOVANNI
Cena: 299,98 zł 243,89 zł netto
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Wapozon Giovanni D-20 czarny Wapozon Giovanni D-20 czarny
Producent: GIOVANNI
Cena: 299,98 zł 243,89 zł netto
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Wapozon Giovanni z lampą lupą D-21 biały Wapozon Giovanni z lampą lupą D-21 biały
Producent: GIOVANNI
Cena: 469,98 zł 382,10 zł netto
zobacz więcej
Wapozon Giovanni z lampą lupą D-21 czarny Wapozon Giovanni z lampą lupą D-21 czarny
Producent: GIOVANNI
Cena: 469,98 zł 382,10 zł netto
zobacz więcej
Wapozon VP200 Biomak Wapozon VP200 Biomak
Producent: BIOMAK
Cena: 1 131,60 zł 920,00 zł netto
zobacz więcej
Wapozon VP100 Biomak Wapozon VP100 Biomak
Producent: BIOMAK
Cena: 1 309,95 zł 1 065,00 zł netto
zobacz więcej
WAPOZON AZZURRO H1107 SONIA WAPOZON AZZURRO H1107 SONIA
Producent: AZZURRO
Cena: 559,98 zł 455,27 zł netto
szt.
zobacz więcej
WAPOZON GIOVANNI MINI F-17 WAPOZON GIOVANNI MINI F-17
Producent: GIOVANNI
Cena: 189,99 zł 154,46 zł netto
zobacz więcej
WAPOZON GIOVANNI D-09 WAPOZON GIOVANNI D-09
Producent: GIOVANNI
Cena: 296,00 zł 240,65 zł netto
zobacz więcej
WAPOZON GIOVANNI D-008 WAPOZON GIOVANNI D-008
Producent: GIOVANNI
Cena: 229,99 zł 186,98 zł netto
szt.
zobacz więcej
Wapozon VP300 Biomak Wapozon VP300 Biomak
Producent: BIOMAK
Cena: 1 254,60 zł 1 020,00 zł netto
zobacz więcej

Wapozony – czym są?

Wapozony to urządzenia kosmetyczne, które wytwarzają parę wodną. Ich zadaniem jest zmiękczenie skóry i przywracanie jej naturalny poziom pH oraz przyspieszanie krążenia krwi, zwiększając efekty masażu. W urządzeniach tych wykorzystywana jest para wodna, która następnie kierowana jest na konkretne obszary ciała, skutecznie je regenerując i oczyszczając. Para z wapozonu może być stosowana do oczyszczania skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz pleców. Wapozony kosmetyczne mogą być również stosowane podczas terapii skóry głowy i zabiegów na włosy.

Wapozony kosmetyczne – zalety stosowania

Istnieje wiele zalet stosowania wapozonów. Jedną z nich jest to, że urządzenie to zmiękcza warstwę rogową skóry. Terapia ta jest szczególnie skuteczna w usuwaniu zaskórników. Pory skóry są również regulowane. Usta mieszków włosowych zostają otwarte, co pozwala na wyeliminowanie warstw sebum, które zatykają cerę. Ponadto pobudzane są gruczoły łojowe, co skutkuje skuteczniejszym oczyszczaniem. Wapozowanie poprawia również mikrokrążenie, dzięki czemu skóra szybciej oczyszcza się ze zbędnych produktów odpowiadających za przemianę materii. W najgłębszych partiach skóry wapozing skuteczniej wchłania składniki odżywcze. Wapozon poprawia również wchłanianie kosmetyków. Stosowanie pary wzbogaconej o ozon zapewnia dodatkową dezynfekcję skóry, a co za tym idzie usunięcie uporczywych niebezpiecznych mikroorganizmów. Jest to niezwykle ważny czynnik zwłaszcza dla osób cierpiących na astmę lub różnego rodzaju alergie.

Wapozonowanie – przebieg zabiegu

Urządzenie wytwarza parę, która po ostygnięciu kierowana jest na obszar skóry. Odległość wapozonu od skóry nie powinna być mniejsza niż 25 cm, ale rzeczywista odległość zależy od stanu skóry i preferencji klienta. Zabieg jest dość krótki, trwa około pięć minut. Ilość pary i czas trwania można regulować w trakcie zabiegu, dzięki czemu temu nadaje się do indywidualnych problemów pielęgnacyjnych skóry.

Zabieg wapozonowania – dla kogo?

Z urządzenia mogą skorzystać osoby, które chcą w wyjątkowo krótkim czasie nawilżyć swoją skórę lub odpowiednio przygotować ją do innych zabiegów. Ponadto wapozony kosmetyczne to odpowiedź dla osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą skorzystać z innych urządzeń i specjalistycznych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych.

Wapozony kosmetyczne – przeciwskazania do zabiegu

Głównym przeciwwskazaniem do stosowania wapozona jest bardzo wrażliwa skóra, szczególnie u osób z trądzikiem różowatym. Do przeciwskazań zaliczyć można również wszelkiego rodzaju otarcia, rany i oparzenia skóry, podobnie jak w przypadku innych terapii. Ze stosowania wapozonu powinny być również wykluczone osoby z gorączką lub stanami podgorączkowymi, problemami z układem oddechowym, stanami zapalnymi i infekcjami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne wapozony kosmetyczne wiodących producentów takich jak: Giovanni, Biomak oraz Azzurro.

Zachęcamy do sprawdzenia również urządzeń do peelingu kawitacyjnego, laserów kosmetycznych oraz urządzeń do makijażu permanentnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium