Pochłaniacze pyłu to urządzenia, dzięki którym zapewnisz higienę i komfort podczas stylizacji paznokci zarówno sobie, jak i swoim klientkom. Jego zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń i pyłów powstałych w trakcie manicure bądź pedicure. A jak wiadomo przebywanie w zanieczyszczonych miejscach wywiera negatywny wpływ na nasze zdrowie. Pochłaniacze pyłu są dostępne w różnych cenach dlatego, jeśli dopiero rozpoczynasz swój biznes w branży beauty, to z pewnością znajdziesz model dostosowany do twojego budżetu. Dodatkowo, plusem tych urządzeń jest ich niewielki rozmiar, dzięki czemu sprawdzą się na małej powierzchni oraz w przypadku, gdy oferujesz mobilne usługi kosmetyczne.

POCHŁANIACZE PYŁU

Pochłaniacz pyłu do zabudowy Momo S-41 złoty Pochłaniacz pyłu do zabudowy Momo S-41 złoty
Producent: MOMO
Cena: 279,00 zł (netto: 226,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Pochłaniacz pyłu kasetowy Momo J-23 Gold Pochłaniacz pyłu kasetowy Momo J-23 Gold
Producent: MOMO
Cena: 150,00 zł (netto: 121,95 zł )
zobacz więcej
Saeyang pochłaniacz pyłu Marathon 65W Saeyang pochłaniacz pyłu Marathon 65W
Producent: SAEYANG
Cena: 899,98 zł (netto: 731,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Pochłaniacz pyłu kasetowy Momo J007 48W Pochłaniacz pyłu kasetowy Momo J007 48W
Producent: MOMO
Cena: 109,97 zł (netto: 89,41 zł )
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO X1S 60W PROFESJONAL BIAŁY POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO X1S 60W PROFESJONAL BIAŁY
Producent: MOMO
Cena: 119,97 zł (netto: 97,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Pochłaniacz pyłu do pedicure azzurro f18a chrom Pochłaniacz pyłu do pedicure azzurro f18a chrom
Producent: AZZURRO
Cena: 429,98 zł (netto: 349,58 zł )
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU NA PANTOGRAFIE MOMO 6606 POCHŁANIACZ PYŁU NA PANTOGRAFIE MOMO 6606
Producent: MOMO
Cena: 490,00 zł (netto: 398,37 zł )
zobacz więcej
WORKI DO POCHŁANIACZA PYŁU 585 ZESTAW 5 SZTUK ACTIVSHOP WORKI DO POCHŁANIACZA PYŁU 585 ZESTAW 5 SZTUK ACTIVSHOP
Producent: ACTIVESHOP
Cena: 18,98 zł (netto: 15,43 zł )
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO S41 CZARNY POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO S41 CZARNY
Producent: MOMO
Cena: 279,00 zł (netto: 226,83 zł )
szt.
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO S41 RÓŻOWE ZŁOTO POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO S41 RÓŻOWE ZŁOTO
Producent: MOMO
Cena: 279,00 zł (netto: 226,83 zł )
szt.
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO S41 CHROM POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY MOMO S41 CHROM
Producent: MOMO
Cena: 285,00 zł (netto: 231,71 zł )
szt.
zobacz więcej
ZESTAW MONTAŻOWY POCHŁANIACZA AZZURRO F18 ZESTAW MONTAŻOWY POCHŁANIACZA AZZURRO F18
Producent: AZZURRO
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO PEDICURE AZZURRO F18 BIAŁY POCHŁANIACZ PYŁU DO PEDICURE AZZURRO F18 BIAŁY
Producent: AZZURRO
Cena: 319,98 zł (netto: 260,15 zł )
szt.
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO PEDICURE AZZURRO F18 CHROM POCHŁANIACZ PYŁU DO PEDICURE AZZURRO F18 CHROM
Producent: AZZURRO
Cena: 329,98 zł (netto: 268,28 zł )
szt.
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO PEDICURE AZZURRO F18A BIAŁY POCHŁANIACZ PYŁU DO PEDICURE AZZURRO F18A BIAŁY
Producent: AZZURRO
Cena: 419,98 zł (netto: 341,45 zł )
zobacz więcej
WOREK POCHŁANIACZA MOMO J403 ACTIVSHOP WOREK POCHŁANIACZA MOMO J403 ACTIVSHOP
Producent: MOMO
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU MOMO J403 POCHŁANIACZ PYŁU MOMO J403
Producent: MOMO
Cena: 259,99 zł (netto: 211,37 zł )
szt.
zobacz więcej
POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY KASETOWY MOMO PROFESIONAL J02 BIAŁY POCHŁANIACZ PYŁU DO ZABUDOWY KASETOWY MOMO PROFESIONAL J02 BIAŁY
Producent: MOMO
Cena: 899,98 zł (netto: 731,69 zł )
zobacz więcej

Pochłaniacze pyłu do manicure – rodzaje

Rynek akcesoriów do stylizacji paznokci oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju pochłaniaczy pyłu. Spośród wielu modeli możemy wyróżnić następujące pochłaniacze:

  • Stacjonarny pochłaniacz pyłu – cechuję się niewielkimi rozmiarami, a jego wydajność jest uzależniona od liczby wiatraków oraz pojemności worka gromadzącego pył. Ze względu na małe rozmiary należy ustawiać go na biurku. Plusem tego rodzaju pochłaniacza jest jego niski koszt, zaś do minusów możemy zaliczyć głośność podczas pracy.
  • Pochłaniacze pyłu do zabudowy – tego rodzaju pochłaniacze są wpuszczane w blat biurka, dzięki czemu nie ograniczają jego powierzchni. Dodatkowym plusem pochłaniaczy do zabudowy jest ich niewielka cena, natomiast minusem mały rozmiar worka na pył, co wiąże się z jego częstą wymianą.
  • Pochłaniacze pyłu montowane do foteli – takie pochłaniacze stosuje się przy wykonywaniu pedicure na fotelu zabiegowym. Do plusów można zaliczyć wygodny montaż oraz komfortowe użytkowanie, zaś do minusów zaliczymy konieczność kupienia specjalnego uchwytu montażowego.

Akcesoria do pochłaniaczy pyłu

Każdy pochłaniacz pyłu do paznokci jest wyposażony w worek bądź filtr, w którym gromadzą się zanieczyszczenia powstające podczas wykonywania stylizacji paznokci. Dlatego, w zależności od wybranego przez nas sprzętu konieczne jest zakupienie worków bądź filtra. Worki należy dopasować do posiadanego rodzaju urządzenia oraz liczby wentylatorów w pochłaniaczu. Czym więcej wentylatorów, tym większy worek możemy wybrać. Co więcej, worki do pochłaniacza pyłu występują w formie jednorazowej bądź wielorazowej. Te z kolei są dostosowane do prania ręcznego bądź w pralce. Posiadając workowy pochłaniacz pyłu musimy dbać o regularną wymianę worków, a w przypadku worków wielorazowych o ich dokładne czyszczenie. Również przy pochłaniaczach wyposażonych w filtr musimy mieć na uwadze jego systematyczne czyszczenie bądź wymianę. Odpowiednia dbałość o akcesoria w pochłaniaczach pyłu zapewnia długotrwałe i prawidłowe użytkowanie.

Pochłaniacze pyłu do paznokci w hurtowni Aruba

Pochłaniacz pyłu do manicure to nieodłączny element wyposażenia profesjonalnego salonu kosmetycznego. Na tego typu urządzenie decydują się również mobilne stylistki paznokci, aby zapewniać klientkom najwyższą jakość usług. W sklepie Aruba pragniemy, aby każda stylistka mogła znaleźć idealny pochłaniacz pyłu. Oferta pochłaniaczy w naszym sklepie zawiera różnorodne modele w wersji stacjonarnej, do zabudowy, do montażu na fotelu zabiegowym, a także pochłaniacz pyłu na pantografie. Każdy z naszych produktów to gwarancja wysokiej jakości i zadowolenia. Dostępne u nas urządzenia cechują się nowoczesnym designem, które doskonale komponują się z różnego rodzaju aranżacją. Ponadto, można wybierać pochłaniacze w wielu kolorach i rozmiarach. Asortyment sklepu Aruba oprócz pochłaniaczy do pyłu oferuje akcesoria, tj. worki czy filtry, które są niezbędne do tego rodzaju urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pochłaniaczy do pyłu w naszym sklepie oraz wybrania idealnego sprzętu. W razie pytań, czy szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu.

Pochłaniacze pyłu dostępne w ofercie naszej hurtowni, zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania w różnych warunkach pracy salonów kosmetycznych. Dostępne są modele przeznaczone do montażu w zabudowie blatu stołu lub biurka kosmetycznego, co jest idealnym rozwiązaniem dla gabinetów dążących do optymalnego wykorzystania przestrzeni roboczej. Alternatywnie, dla miejsc z ograniczoną przestrzenią lub wymagających większej mobilności, oferujemy sprzęt, który może być dołączany do podnóżka fotela kosmetycznego, zapewniając tym samym dodatkową wygodę zarówno dla klienta, jak i kosmetyczki. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się pochłaniacze pyłu na przenośnych statywach (pantografie), co jest doskonałym rozwiązaniem dla gabinetów potrzebujących mobilnych i łatwych w obsłudze urządzeń do utrzymania czystości i higieny podczas wykonywania zabiegów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium