Żele do ultradźwięków możemy spotkać w gabinetach medycyny estetycznej oraz kosmetycznych świadczących usługi zabiegów z użyciem ultradźwięków. Zabiegi te w dalszym ciągu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientek. I nic w tym dziwnego, gdyż tego typu zabiegi pozwalają w nieinwazyjny sposób uporać się z wieloma problemami skórnymi, np. przesuszoną cerą, zmarszczkami, przebarwieniami, czy zmianami trądzikowymi. Ponadto, wykorzystywanie ultradźwięków sprawia, że skóra zyskuje zdrowego i pięknego wyglądu.

ŻELE DO ULTRADŹWIĘKÓW

Jednakże, aby otrzymać pożądane rezultaty i zapewnić skuteczność zabiegu konieczne jest użycie żelu do ultradźwięków. Tego rodzaju żel zapewnia odpowiednie przewodnictwo fal ultradźwiękowych odpowiedzialnych za przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Dodatkowo, żele nadają poślizg na skórze, dzięki czemu możemy wykonywać płynne ruchy głowicą.

Żele do zabiegów z użyciem ultradźwięków

Żele do ultradźwięków są wykorzystywane w trakcie wykonywania zabiegów, takich jak: jonoforeza, mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, fale radiowe, liposukcja, a także przy użyciu fotonowego masażera ultradźwiękowego. Aplikacja żelu do ultradźwięków jest prosta, gdyż wystarczy grubą warstwę produktu nałożyć na skórę poddawaną zabiegowi i rozprowadzać za pomocą głowicy urządzenia. Usunięcie żelu po zabiegu również jest nie stanowi problemu, gdyż wystarczy zetrzeć go ze skóry chusteczką bądź papierowym ręcznikiem. Żele do zabiegów z użyciem ultradźwięków to preparaty, które musisz mieć w swoim gabinecie, aby świadczyć najwyższą jakość usług.

Żele do ultradźwięków w sklepie Aruba

W asortymencie sklepu Aruba oferujemy profesjonalne żele do ultradźwięków przeznaczone do nakładania na twarz oraz ciało. Oprócz żeli można zaopatrzyć się w specjalistyczny krem do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem fali radiowej (RF). Dostępne u nas preparaty wyróżniają się wydajnością, łatwą aplikacją, a także dobroczynnym działaniem na skórę. Zawarte w nich składniki aktywne nawilżają i odżywiają skórę, nadając jej jedwabistej gładkości. Wykorzystywanie żeli do ultradźwięków zapewnia komfortową pracę osobie wykonującej zabieg, zaś klientce przyjemne odczucia w czasie trwania zabiegu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą żeli do ultradźwięków w sklepie Aruba i zakupu wybranych preparatów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium