Żel budujący Mousse Sculpture Gel 05 Baby Pink Victoria Vynn
towar niedostępny
Opis
Żel budujący z tikostropią, czyli "pamięcią cieczy", o konsystencji musu przeznaczony do architektury paznokci.
Gel Baby Pink 05 to mleczny róż o 80% kryciu.
Opis produktu
Trójfazowy żel z tiksotropią, czyli „pamięcią cieczy”, o konsystencji musu przeznaczony do architektury paznokci.
Przeznaczony do:
- budowy i przedłużania paznokci,
- błyskawicznej korekty paznokci,
- architektury niebanalnych kształtów,
- wzmacniania/nadbudowy naturalnej płytki.
Gel Baby Pink 05 to mleczny róż o 80% kryciu.
Mousse Sculpture Gel to produkt, który idealnie współpracuje z pędzlem, wystarczy nadać mu kierunek podczas pracy. Po utwardzeniu w lampie LED lub UV staje się ultra mocny, twardy i odporny na uszkodzenia, ale pozostaje łatwy w opracowaniu.
Zalety Mousse Sculpture Gel:
- gęsty mus, zmieniający konsystencję podczas pracy z pędzlem,
- idealny do architektury i awangardowych kształtów,
- bardzo ładnie przedłuża i buduje paznokcie,
- szybka i komfortowa aplikacja
- posiada warstwę dyspersyjną,
- mocna i trwała stylizacja,
- nie zalewa skórek.
Czas utwardzania w lampie LED 48W 30-60s, UV 36W 120-180s.
Co to jest tikostropia ?
Gęsta konsystencja MOUSSE SCULPTURE GEL posiada niezwykłą właściwość zmiany lepkości pod wpływem dostarczonej energii. Podczas nakładania na paznokieć struktura produktu lekko się rozrzedza. Proces ten nazywany jest TIKSOTROPIĄ, czyli „pamięcią cieczy”. Dzięki temu żel pozwala się formować, aplikuje się łatwo i równomiernie oraz delikatnie poziomuje. Mimo zmiany konsystencji nie spływa i nie zalewa skórek.
Victoria Vynn - amerykańska marka topowych produktów do stylizacji paznokci. Najnowsze, trendowe formuły zapewniają nieograniczone możliwości tworzenia stylizacji, dekoracji i zdobień. Tworząc swoje nowe kolekcje pielęgnacji i stylizacji paznokci marka czerpie inspiracje z najnowszych trendów stolicy światowego designu oraz mody NYC.
Specyfikacja
Dane techniczne
| Kraj pochodzenia | POLSKA |
| Nazwa produktu | Żel budujący Mousse Sculpture Gel 05 Baby Pink Victoria Vynn |
| Ilość sztuk produktu w kartonie | 12 szt. |
| Marka | VICTORIA VYNN |